Klienci o Nas


Kochani trochę czasu mi to trwało zanim coś tu skrobnęłam. W zasadzie to nawet nie wiem jakich słów użyć, by opisać swoje odczucia, emocje, by opisać nie tylko zdjęcia, czy film, który gdy oglądam po raz enty. Jesteście najlepsi w swoim fachu, nie wyobrażam sobie tego Najwspanialszego Dnia w swoim życiu bez Was. Decyzja Grzesia, że bierzemy Was i tylko Was była najlepszą i najtrafniejszą jaką podjął;) Nie tylko naszą dwójkę zachwyciły wykonane przez Was zdjęcia i film. Każdy z gości jest zachwycony :) Nikt tak jak Wasz cudowny duet nie potrafiłby pokazać tak pięknie miłości, którą nie tylko my dwoje dajemy sobie, lecz i miłości jaką otaczają nas nasi rodzice, dziadkowie i reszta rodziny. Jaką oni wzajemnie sobie dają:) Krzyś, dziękuję z całego serduszka za tą miłość uchwyconą w oczach dziadków, za tą chwilę, kiedy oboje z pewnością wspominali w sercach jak to było z nimi przed 50 laty! Ten moment będzie dla mnie przewodnikiem na wszystkie przyszłe lata z Grzesiem :) Ewa ♥ Przez te miesiące naszej znajomości nie jestem w stanie powiedzieć jak bardzo Cię pokochałam :) Nikt, absolutnie nikt, nie potrafi zrobić tak zachwycających i zapierających dech w piersiach fotografii. dla mnie nikt nigdy nie pokaże tak doskonale, z taką perfekcją, tego, co kryje się w naszych sercach i jak wiele jest w nich miłości, radości i szczęścia. Mówią, że oczy są zwierciadłem duszy. Na Twoich zdjęciach to my wszyscy jesteśmy tymi zwierciadłami, które ” obnażasz” w najlepszym tego słowa znaczeniu.♥ Bardzo chcę Wam podziękować, za wszystkie cudowne chwile, jakie uwieczniliście u siebie w studiu,na ślubie i weselu, u nas :) Mam nadzieję, że będziecie obecni w naszym życiu już do końca:) Serdecznie Was pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy.
Jesteście najlepsi!!!!

Ania i Grześ :*


Fotograf to osoba, która na całe życie zatrzymuje na zdjęciach piękne chwile i niezapomniane emocje, by po latach można było z łezką w oku wspominać ten czas.
Ślub to jeden z najważniejszych Dni w Naszym życiu. Miesiące przygotowań, miliony wyborów: kwiaty, wystrój sali, suknia, kolor garnituru. Miliony decyzji, ale jakże istotnych. Jedną z nich jest wybór fotografa i kamerzysty. No i wybraliśmy Was… KERSO Studio Foto-Video
Nasz wymarzony i długo oczekiwany dzień w końcu nadszedł. Tyle uśmiechów, wzruszenia, radości, orkiestra, Nasze szczęście…tyle emocji do zapamiętania, uwiecznienia.. W dniu ślubu przygotowania, błogosławieństwo, droga do Kościoła, ślub i wesele zostały zapisane na fotografiach… Dziś, ogladając zdjęcia za każdym razem czujemy się, jakbyśmy przeżywali Nasz Wielki Dzień na nowo. Zdjęcia są przepiękne, idealnie oddają emocje, które Nam i gościom towarzyszyły tamtego radosnego dnia.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za cierpliwość, zaangażowanie podczas sesji zdjęciowej. Cała Rodzina zachwycona jest profesjonalnym i oryginalnym wykonaniem zdjęć, jak również dyskretną pracą podczas uroczystości.

Dziękujemy KERSO Studio Foto-Video.
Wanda i Marek


Dziękujemy Wszystkim za wszystko, kochamy Was
Sylwia Adamska-Ziental


Jak dziś pamiętam dzień kiedy w końcu udało mi się namówić mojego męża na wyjazd do Opola i spotkanie z Wami. W połowie drogi doszłam do wniosku, że może niepotrzebnie kombinuję bo przecież jest tylu fotografów we Wrocławiu a mi zachciało się szukać tak daleko, ale skoro już się wybraliśmy to chociaż posłuchamy co macie do zaoferowania.
Dziś już wiem, ze była to jedna z lepszych decyzji w naszym życiu.

Dzięki temu, że mieliśmy okazję wspólnie pracować i poznać się podczas kręcenia podziękowania dla rodziców, w dniu ślubu ani przez chwilę nie pomyślałam, że coś ze strony filmowo-fotograficznej może pójść nie tak. A chyba każda Pani Młoda która ma ten dzień za sobą, wie o jak wiele rzeczy trzeba zadbać i jak wiele stresu się z tym wiąże.
Dziś śmiało mogę powiedzieć, ze DEXO, dało mi ogromny spokój wewnętrzny – a to dla Pary Młodej jest chyba w tym dniu najważniejsze.

Mimo ogromnego wkładu jaki wniosłam w perfekcyjną organizację i dopasowanie wielu szczegółów, to właśnie Wy byliście zauważeni i najczęściej komentowani, zarówno w trakcie jak i po weselu, jako najbardziej profesjonalna ekipa jaką nasi Goście kiedykolwiek widzieli. A jeśli dodamy do tego rzetelność i ogrom pracy włożonej w przygotowanie materiału to nie może wyjść nic innego jak PERFEKCYJNY FILM I ZDJĘCIA, czyli to, czego jako klienci najbardziej oczekiwaliśmy.

Ewa, Aga, Krzysiu, Adam – dziękuję Wam za to, że utrwaliliście najważniejszy jak dotąd w naszym życiu dzień w tak piękny sposób.
Ewo, Krzysiu, dziękuję, ze włożyliście całe serducho w „obrobienie” materiału, który zrobił na nas ogromne wrażenie.

Wszystkim Państwu szczerze polecam DEXO – Studio Foto Video jako mój najlepszy weselny wybór. Dlaczego najlepszy?
Ponieważ DEXO to nie tylko firma świadcząca usługi.
DEXO to ciepli, serdeczni i pełni pasji ludzie, którym można zaufać

Btw. Film obejrzeliśmy wczoraj dwa razy i już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła pokazać go całej rodzinie i przyjaciołom.

I tak jak wczoraj powiedział Damian, nie żegnamy się, tylko mówimy do zobaczenia, bo jesteśmy pewni, że jeszcze kiedyś się spotkamy.

Pozdrawiam Malwina Aleksanderek‎


Przede wszystkim – pełen profesjonalizm! Patrząc na zdjęcia z naszego ślubu byłam bardzo pozytywnie zaskoczona i wzruszona, że tak ważny dla mnie dzień został tak wspaniale ujęty. Zdjęcia są idealne, nawet o takich nie śniłam. Wspaniale oddają uczucia, które towarzyszyły nam w tym szczególnym dniu. Jeżeli mowa o filmie – brak słów, żeby określić co czułam, gdy oglądałam go wraz ze mężem. Widziałam już wiele filmów z takich uroczystości, ale ten przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Precyzja w każdym detalu, ujęcia szczegółów, na które nie zwracałam uwagi, a teraz mogłam na to spojrzeć inaczej. I o czym warto jeszcze wspomnieć – piękna muzyka. Jesteśmy z mężem zachwyceni, polecamy wszystkim tę firmę. Może też warto wspomnieć, że DEXO to ludzie, ludzie którzy widzą i pracują sercem. Jeszcze raz z głębi serca POLECAMY i DZIĘKUJEMY!!!

Pozdrawiamy Sara i Łukasz Więcek


Mistrzostwo mało powiedziane, to jest przełom w filmowaniu Ja to sformułuje po swojemu w sprawdzony sposób ,, Dobry produkt nie musi się reklamować” a wy jesteście najlepsi I to jest nie tylko moja opinia, ale także osób które widziały mój film weselny i zdjęcia Jeszcze raz wielkie dzięki.

Podrawiam Sebastian Jońca


Jestem waszą dłużniczką do końca życia,bo nasz film jest fenomenalny,oglądam go dziennie i dalej chce mi się go oglądać.Nie wiem jak się Wam odwdzięczymy!

Podrawiam Kasia Jońca


Profesjonalna firma ktora do swojej pracy podchodzi z wielkim zaangazowa niem. Dziekujemy bardzo za te chwile spedzone z Wami bylo cudownie.

Podrawiam Sylwia Strzelczyk


Oglądaliśmy z żoną foto-książkę i jesteśmy bardzo zadowoleni z całokształtu, czyli projektu, zdjęć oraz wykonania.

Dziękujemy Państwu za poświęcony czas, kreatywność, włożone serce w cały projekt, aranżację oraz realizację, dziękujemy także za wyrozumiałość oraz wdrożenie naszych próśb i sugestii do całego projektu.

Jesteśmy pod wrażeniem Państwa profesjonalizmu oraz pasji z jaką oddajecie się tej pracy, czego efektem jest obustronne zadowolenie oraz bardzo miłe wspomnienia.

Jeżeli w przyszłości będziemy potrzebowali skorzystać z usług Foto-Video (osobno lub w pakiecie), to z pewnością zwrócimy się do Państwa z prośbą o współpracę.

Nie znalazłem miejsca na stronie DEXO, w którym możemy podzielić się z innymi naszą opinią, jeżeli takie jest, to proszę o wskazanie, z chęcią podzielimy się z innymi (użytkownikami, przyszłymi klientami) naszą opinią, a jeżeli nie ma, to zachęcam do dodania takiej pozycji na stronie „Opinie klientów” i z chęcią będziemy pierwszymi, którzy dodają pozytywną opinię.

Pozdrawiamy Karolina i Jakub.


Studio Dexo od samego początku zrobiło na nas ogromne wrażenie, podziwiając ich zaangażowanie, profesjonalizm oraz efekty końcowe pracy nad ślubem przyjaciół bez większego wahania zdecydowaliśmy się powierzyć właśnie Im zadanie uwiecznienia Naszego Ślubu.

Od razu odczuliśmy, że decyzja przez nas podjęta nie jest błędem. Przyjazna atmosfera panująca podczas konsultacji i realizacji materiału sprawiała, że czas spędzony z Nimi to była czysta przyjemność. Szybko zdobyli nasze pełne zaufanie, dzięki czemu mogliśmy skupić się na przeżywaniu naszego ślubu i wesela, bez obaw o efekt końcowy, mając z Ich strony solidne wsparcie służące zawsze dobrą radą. Sesja plenerowa w Skalnym Mieście była jednym z milszych wypadów od dłuższego czasu. Nie musieliśmy się martwić organizacją wyjazdu, nie czuliśmy sztuczności czy dystansu, w miejsce tego była przyjemna wycieczka upływająca w przyjaznej atmosferze, pełna ciekawych pomysłów i wrażeń.

Efektem końcowym Ich ciężkiej pracy były przepiękne i wyjątkowe zdjęcia, które towarzyszyć będą nam do końca życia i które z dumą będziemy mogli pokazywać naszym bliskim oraz dzieciom. Patrząc na nie widzimy wszystko to, co towarzyszyło nam w dniu ślubu: piękno przygotowań, skupienie i powagę uroczystości kościelnej, radość podczas wesela, szczere emocje naszych bliskich świętujących ten dzień z nami, oraz ogromną miłość która sprawiła, że chcieliśmy być już na zawsze razem.

Film jest wspaniałym uzupełnieniem fotorelacji. Jesteśmy pewni, że z przyjemnością oglądać go będziemy w każdą rocznicę naszego ślubu, na zmianę płacząc ze wzruszenia i śmiejąc się z radości. Wysoka jakość realizacji oraz zrobiony ze smakiem i inteligencją montaż sprawiają, że czujemy się jakbyśmy oglądali film o nas samych. Nasze rodziny były zachwycone efektem końcowym, a dla nas łzy nasze i naszych rodziców ponownie przeżywających ten dzień są najlepszą recenzją.

Podsumowując, decydując się na współpracę z Dexo podjęliśmy jedną z najlepszych decyzji w życiu, której nigdy nie będziemy żałować. Ewa, Krzysiek i Dzieciaki to nie jest firma, to ludzie których darzymy ogromnym szacunkiem i którym jesteśmy niezwykle wdzięczni. Wykonali kawał świetnej i profesjonalnej roboty. Czuliśmy, że w to co robią wkładają całych siebie, żyją tym i sprawia im to radość. Z czystym sumieniem rekomendujemy Państwu Dexo Studio Foto i Video ponieważ mamy pewność, że nie zawiodą Was tak jak nie zawiedli naszych oczekiwań.

Jeszcze raz dziękujemy Joanna i Paweł Paterek!


Przyjeżdżając wczoraj do Was, wiedzieliśmy, że czeka nas miła niespodzianka- i ta związana z urodzinami, ale i z zobaczeniem naszego filmu i zdjęć. Po zobaczeniu pierwszych urywków, ja osobiście wzruszyłam się bardzo, czułam, że łza kręci mi się w oku, a dech zapiera w piersiach. Nie mogłam oderwać wzroku od tego, co nam prezentowaliście. Zachwycił nas również obraz z naszym zdjęciem, który nam podarowaliście (zaraz po przyjeździe na mieszkanie szukaliśmy odpowiedniego miejsca na niego). Prawdziwych emocji doznaliśmy po obejrzeniu całości. Widzieliśmy już Wasz efekty pracy, widzieliśmy Wasze profesjonalne podejście, wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać, a jednak udało się Wam nas bardzo pozytywnie zaskoczyć. Dzięki Wam mogliśmy przeżyć jeszcze raz Nasz Dzień i dzięki Wam będziemy do niego sięgać niejednokrotnie. Mogliśmy jeszcze raz poczuć emocje tego dnia, tą radość, powagę, szczęście, śmiech, dobrą zabawę. Udało Wam się Waszą pracą te wszystkie uczucia odzwierciedlić. Cieszymy się, że mamy pamiątkę, którą zawsze z chęcią będziemy oglądać, ale również pokazywać ją naszej rodzinie i znajomym. Dziękujemy Wam za ten profesjonalizm, ale i za serdeczność, która od Was płynie…

Pozdrawiam Aldona Pyrasz Henek